Otázky a odpovede

1Ako je to s ubytovaním počas kurzu?
Ubytovanie si hradí účastník kurzu sám. Výhodou je, že naše kurzy sú neni zbytočne natiahnuté na veľmi dlhé časové obdobie, čím sa aj vám šetria náklady na ubytovanie a stravu. Pokiaľ by ste potrebovali lacnejšiu formu ubytovania odporúčame Ubytovňu U32.
2Preplatí mi kurz Úrad práce cez program REPAS?
Úrad práce cez program REPAS vám vie preplatiť naše akreditované kurzy. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.
3Dostanem certifikát za absolvovanie kurzu?
Áno, samozrejme. Čo je podstatné, že po absolvovaní našich kurzov budete vedieť praktický využiť poznatky, ktoré sa naučíte, čiže dostanete nielen papier, ale aj znalosti, ktoré vám zabezpečia prácu v jednom z najstabilnejších odvetví. Keďže naši lektori vychádzajú a sú odchovaní praxou, vedia vám dať omnoho viac.
4Musím mať strednú školu strojárskeho zamerania, aby som sa mohol zúčastniť?
Naše kurzy sú robené primárne pre všetkých ľudí, ktorý sa chcú uplatniť v strojárskom odvetví. Nemusíte mať strednú školu strojárskeho zamerania. Na našich kurzoch už boli kuchári, ktorý doteraz pracovali vo Švajčiarsku, elektrikári z Nemecka, stavbári zo Slovenska a mnohí ďalší. Ak ste ešte "nečuchli" k strojarine nemusíte sa báť, kurz bude nastavený osobitne aj pre vás.
5Koľko účastníkov bude na kurze?
V priemere na kurze Operátor CNC strojov sa zúčastňuje 1-5 účastníkov. Na kurze Programovania CNC strojov v priemere 2-6 účastníkov.
6Ako dlho sa venuje vaša spoločnosť strojárskemu odvetviu a čo robila?
Všetky naše skúsenosti sa postupne snažíme zverejňovať v sekcii Naša práca . Konkrétne sa "strojarine" venujeme cez 20 rokov. Náš zakladateľ pracoval ako majster výroby a následne ako učiteľ na strednej škole. Pred 10timi rokmi sme sa začali venovať naplno praxi vo firmách ako napríklad Chirana, Volskwagen, Trens... Školili sme pre viaceré české renomované vzdelávacie agentúry ako Focus alebo Palatinum. Taktiež sme školili učiteľov na stredných školách na Slovensku. Prešli sme si od najnižších po najvyššie manažérske funckie v tomto odvetví. Okrem toho spolupracujeme s najmodernejšími firmami v oblasti nástrojov a CAD/CAM softvéru.
7Sú vaše kurzy akreditované?
Áno v momentálnej dobe máme všetky kurzy plne akreditované.